Нові можливості в інвестуванні за кордон

5 квітня 2018 року в Міністерстві юстиції зареєстровано Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про зміну Правил здійснення діяльності з торгівлі цінними паперами.

Міністерство фінансів України оприлюднило проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів щодо критеріїв визначення осіб з високими статками».

Зокрема, зміни стосуються посередницьких послуг, що надаються фізичним особам при здійсненні інвестицій за кордон за допомогою електронних індивідуальних ліцензій НБУ.

До цього, для здійснення інвестицій за кордон за допомогою електронних індивідуальних ліцензій, фізичним особам було необхідно звернутися до іноземного торговця цінними паперами. Тепер для інвестування громадянам буде достатньо укласти договір з українським торговцем, який буде виступати посередником між фізичною особою та іноземною інвестиційною компанією.

Обов'язковою умовою здійснення таких операцій є те, що іноземною інвестиційною фірмою в даному разі повинна бути компанія, яка відповідає одній з таких вимог:

- зареєстрована в країні-учасниці Євросоюзу;

- зареєстрована в країні-учасниці FATF;

- зареєстрована в країні-учасниці MONEYVAL.

Зазначені зміни наберуть чинності з моменту їх офіційного опублікування, яке відбудеться незабаром.

Такі зміни сприятимуть налагодженню зв'язків вітчизняного інвестиційного бізнесу з закордонним, а так само розширять доступ громадян до здійснення інвестицій за кордон.


Вам буде цікаво:

01133, м. Київ, вул. Є.Коновальця, буд. 36 - Д | (044) 536 49 02 | office@afinance.com.ua

© 2011-2018 АСОЦІАЦІЯ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ