Посилені вимоги до фінансового моніторингу в компаніях з переказу коштів

З 21 квітня 2018 року діє новий порядок призначення та звільнення відповідального за фінансовий моніторинг в компаніях з переказу коштів.

Змінами передбачено, що керівник або член виконавчого органу не може одночасно виконувати обов'язки на посаді відповідального за фінансовий моніторинг в компанії з переказу коштів.

Також, після отримання ліцензії НБУ на переказ коштів, протягом 1 місяця компанія зобов'язана повідомити НБУ про кандидата на посаду відповідального за фінансовий моніторинг для отримання згоди регулятора на його призначення. До такого узгодження, кандидат вважається таким, що виконує обов'язки відповідального за фінансовий моніторинг.

Про звільнення або переведення працівника з посади відповідального за фінансовий моніторинг компанія повинна протягом 3 днів повідомити НБУ. У той же час, розірвання трудового договору за ініціативою компанії з відповідальним за фінансовий моніторинг можливе лише за згодою НБУ.

Дані правила встановлюються Постановою НБУ «Про внесення змін до Положення про здійснення небанківськими фінансовими установами фінансового моніторингу в частині надання ними фінансової послуги з переказу коштів» від 15.09.2016 № 388.


Вам буде цікаво:

01133, м. Київ, вул. Є.Коновальця, буд. 36 - Д | (044) 536 49 02 | office@afinance.com.ua

© 2011-2018 АСОЦІАЦІЯ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ