Зміни на ринку фінансових послуг

25 травня 2018 року до Верховної Ради України, було подано законопроект про зміни в ряд нормативних актів для удосконалення державного регулювання ринку фінансових послуг. Основною метою змін є ефективний перерозподіл фінансових ресурсів в економіці на основі ринкового конкурентоспроможного середовища відповідно до стандартів Європейського Союзу.

Проектом, зокрема, передбачаються наступні зміни:

  • удосконалення онлайн-кредитування. Передбачається можливість укладання договору про надання фінансових послуг у вигляді електронного документа з накладанням електронних чи електронних цифрових підписів.

  • посилення контрольних повноважень Нацкомфінпослуг. Передбачається право регулятора проводити планові і позапланові інспекційні перевірки.

  • введення інституту примусової ліквідації. Передбачено безпосереднє прийняття регулятором рішення про примусову ліквідацію фінансової установи після завершення процедури тимчасової адміністрації.

Вищевказані зміни містить проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо державного регулювання ринків фінансових послуг» № 8415 від 25 травня 2018 року.


Вам буде цікаво:

01133, м. Київ, вул. Є.Коновальця, буд. 36 - Д | (044) 536 49 02 | office@afinance.com.ua

© 2011-2018 АСОЦІАЦІЯ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ